"

DOBRUŠSKÝ POHÁR 2016

26. 05. 2016 Sdílej na FutsalBrnoLive.cz

Letošní Dobrušský pohár ve futsalu se uskuteční 16. a 17. července v Dobrušce na Městském stadionu Václava Šperla celkem na 11 hřištích (7x travnatý povrch, 4x umělý povrch).  Turnaj odstartuje v sobotu ráno a to dopoledními základními skupinami mužů a Turnajem veteránů. Pokračovat bude odpoledními základními skupinami mužů a Turnajem žen, který vyvrcholí v sobotu podvečer. Naváže na to již tradiční Letní taneční zábava a to hned se dvěma kapelami Two After Midnight a 4WATTY (pop/rock). V neděli ráno budou pokračovat postupové skupiny mužů, na které po poledni naváže klasické play-off. Kapacita v jednotlivých turnajích je pro letošní rok stanovena následovně: Turnaj mužů 60 mužstev, Turnaj žen 10 mužstev a Turnaj veteránů (nad 40 let) 10 mužstev. Při naplnění se tedy letos můžeme dočkat rekordu v počtu zúčastněných mužstev na Dobrušském poháru.

Celý turnaj i večerní hudební akce se odehraje v jednom velkém sportovním areálu. Kde je možnost i bezplatně stanovat. Samozřejmostí je dostupné sociální zařízení (sprchy, WC) a zajištěné bohaté občerstvení po celý víkend. 

Ve všech třech turnajích je touto dobou ještě pár posledních míst. Svůj tým můžete přihlásit na našem webu www.dobrusskypohar.cz a to vyplněním elektronické přihlášky. Na našich stránkách naleznete i další důležité informace týkající se letošního ročníku, ale například i celou historii DoPo. Startovné: Turnaj mužů 1000,- Kč, Turnaj žen 600,- Kč a Turnaj veteránů (nad 40 let) 500,- Kč.

Nejlepší tři mužstva ve všech třech kategoriích si odnesou hodnotné ceny a poháry v celkové hodnotě přes 40 tisíc korun. Vítěz Turnaje mužů se bude moc zúčastnit příští rok Turnaje mistrů, který pořádá FAČR a Komise futsalu a volný vstup do 27. ročníku DoPo.  

www.dobrusskypohar.cz

dobrusskypohar@seznam.cz

Martin Eimann, tel.: 775080900


Jinde na FutsalBrnoLive.cz


Hlavní partneři projektu FutsalBrnoLive.cz